fami_ffh02000100
FAMI FFH02000100 lengteverdeler met sleuven 455mm (4 st.) + dwarsverdeler 149mm (4 st.)
 33,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
set
Productomschrijving:
  • Set indelingsmateriaal voor laden fronthoogte 100 mm-eH =54 x 27